Üye Girişi
Müşteri Hizmetleri
» Garanti Koşulları
» Gizlilik Taahhütü
» İptal ve İade Şartları
» Ürün Teslimat Bilgisi
» Ne Kadar Güvenli ?
ÜRÜNLER
Markalar
» Mitutoyo
» Bilmaksan
» Planolith
» Elektro Physik
» Colorlite
» AFFRI
» JFE Advantech
» Euro Products Lımıted
» TOHNICHI
» Stahlwılle
» Chatillon
» Markator
» QS
» Danatronics
» Renishaw
» Dino-Lıte
» Vision
» Danatronics
» impro
Para Piyasaları
    Alış Satış
 Dolar ($) : 8.3082 8.3232
 Euro (€) : 9.6985 9.7160
 Sterlin : 10.7367 10.7926
 100 JAPON YENİ : 7.9396 7.9921
* TCMB Döviz Satış Kurlarıdır
 
 

 

   Garanti Koşulları

ÜRÜN GARANTİSİ: Ürünler, imalatçi veya ithalatçi firma garantisi kapsamindadir. Satin almis oldugunuz ürünlerde, garanti süresi içinde meydana gelen arizalar, imalatçi veya ithalatçi firmalar tarafindan garanti sartlarina göre ücretsiz olarak tamir ettirilir yada ürün degisimi yapilir. Bazi ürünler, jelatinli ya da vakumlu ambalajda gelmekte, Garanti Belgesi de, ürünün bulundugu kutunun içinde bulunmaktadir. Bu hallerde, ürünün orjinal halini bozmamak için, Garanti Belgesi, ürünü gönderirken doldurulmamakta, daha sonra, müsterilerimiz isterlerse, Garanti Belgesi ni ayrica bize gönderip doldurulmaktadir. Ürün faturasi ile sunulmasi halinde, bu sekildeki Garanti Belgeleri de geçerlidir.

 1. Garanti süresi malin tüketiciye teslim tarihinden itibaren baslar ve aksi belirtilmedigi sürece en az iki yildir. Malin arizalanmasi durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.
   
 2. Malin tamir süresi en fazla 30 is günüdür. Bu süre mala iliskin arizanin servis istasyonuna, ya da imalatçi veya ithalatçi firmaya bildirim tarihinden itibaren baslar. Bu sürenin asilmasi durumunda, müsteri, Malin ücretsiz deigisimini ya da bedel iadesini isteyebilir.
   
 3. Arizalarda kullanim hatasinin bulunup bulunmadigi servis istasyonlari, servis istasyonunun mevcut olmamasi halinde ithalatçi veya imalatçi firma tarafindan düzenlenen raporla belirlenir.
   
 4. Tüketicinin onarim hakkini kullanmasina ragmen Malin;
  • Tüketiciye teslim edildigi tarihten itibaren, bir yil içerisinde; ayni arizanin ikiden fazla tekrarlanmasi veya farkli arizalarin dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farkli arizalarin toplaminin altidan fazla olmasi unsurlarinin yani sira, bu arizalarin maldan yararlanamamayi sürekli kilmasi,
    
  • Tamiri için gereken azami sürenin (30 gün) asilmasi,
    
  • Arizanin tamirinin mümkün bulunmadiginin belirlenmesi, bu durumlarda, tüketici Malin ücretsiz degistirilmesini, bedel iadesi veya ayip oraninda bedel indirimi talep edebilir.
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Aktivasyon Kodu Gönder
      Şifremi Unuttum
Sepetim
aaaaa
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır...


Bu sitenin tüm hakları saklıdır
Asersoft